Firma w internecie reklama, doradztwo, windykacja

Skojarzone z tym artykułem: finanse, pieniądz, prawnik, przedsiębiorstwa, radca prawny, usługi prawnicze

(...) zaszkodzić, albo wiele zyskać. Trzeba rozróżnić prowadzenie działalności offline, czyli stacjonarnie, jak i online, czyli w sieci. Łącząc wszystko w całość, systematycznie i skutecznie, każdy jest w stanie uzyskać wielkie rezultaty. Internet stał się pewnego rodzaju (...)

Dodany przez Kamila Janik, w dniu 03-05-2017

Firma w internecie reklama, doradztwo, windykacja

Porady prawne dla każdego - Bramorski

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, notariusz, prawnik, prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) tej materii może sprawić, że będziemy mieć bardzo duże problemy, a nasza firma może zostać obarczona dużą karą finansową. Każdy chce chyba tego uniknąć, gdyż nie jest to z pewnością ani miłe, ani przyjemne, ani z całą pewnością nie jest to potrzebne podczas (...)

Dodany przez Natalia Damięcka, w dniu 14-06-2016

Porady prawne dla każdego - Bramorski

Prawnik - trudny i wymagający zawód.

Skojarzone z tym artykułem: prawnik, prawo, radca prawny

(...) Coraz częściej się zdarza, że trzeba korzystać z usług prawniczych. Minęły już te czasy, kiedy zapotrzebowanie na wszelkie usługi prawnicze ograniczało się do spraw rozwodowych czy też typowo karnych. Obecnie świadomość wagi pozytywów, jakie daje możliwość zwrócenia się o pomoc w różnych kwestiach spornych do prawnika jest zdecydowanie wyższa niż kiedyś. Widać, że także w tej dziedzinie Polacy starają się nawiązywać do wzorów z demokracji zachodnich, w których to z porad prawniczych korzysta się w zdecydowanie szerszym zakresie, nawet w sprawach quasi prawniczych związanych z życiem osobistym, rodzinnym czy majątkowym. Na pewno wiąże się to też z większą dostępnością dla przeciętnego obywatela do świadczeń oferowanych przez prawników czy adwokatów.Profesje prawnicze z cała pewnością nie należą do zbyt łatwych, a ścieżki zawodowe prawników można w jakimś sensie porównać do dróg w zawodzie lekarskim. W obu zawodach osiągnięcie (...)

Dodany przez Kamila Janik, w dniu 13-04-2015

Prawnik - trudny i wymagający zawód.

Kancelaria dla każdej sprawy

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, prawnik, prawo

(...) zajmowanie się sprawami związanymi z prawem pracy, prawem skarbowym, autorskim i finansowym, a także ochrony środowiska.Oferta dla firm oraz osób prywatnychNa tym nie koniec oferowanych usług. Kancelaria xxx zajmuje się również prowadzeniem spraw administracyjno-budowlanych, odzyskiwaniem należności oraz obsługą zamówień publicznych. Większość z wymienionych usług kierowana jest do firm i biznesów, jednak i osoba prywatna znajdzie szeroki wachlarz usług, które mogą ją zainteresować. Kancelaria obsługuje sprawy dotyczące ubezpieczeń i odszkodowań, a także sprawy cywilne typu rozwód (wraz z podziałem majątku), podział spadku, zajmuje się także ochroną dóbr osobistych.Inne sprawyOprócz (...)

Dodany przez Natalia Damięcka, w dniu 09-04-2015

Kancelaria dla każdej sprawy

Pomoc prawna za granicą

Skojarzone z tym artykułem: notariusz, prawnik, usługi prawnicze

(...) także ubezpieczenie wszelkich czynności cywilno-prawnych. Pozwoli to uniknąć kosztownych postępowań sądowych w kwestii orzeczenia winowajcy ewentualnego zdarzenia i wypłaty zadośćuczynienia za spowodowane szkody.Mimo ważnych ubezpieczeń pokrywających wyrządzone szkody może się także zdarzyć, że osoba przebywająca poza granicami Polski napotka jakieś problemy natury prawnej i wtedy pierwszym wyborem powinien być konsulat, lub placówka dyplomatyczna. Należy się do niej zgłosić jeśli dojdzie np. do aresztowania i wówczas zatrzymany uzyska wszelką pomoc odnośnie powodów zatrzymania i ewentualnego zwolnienia, oraz jeśli to będzie konieczne także wsparcie na drodze sądowej. Jeżeli natomiast naruszone zostanie prawo (...)

Dodany przez Natalia Damięcka, w dniu 26-03-2015

Pomoc prawna za granicą

Od jakich osób i podmiotów można domagać się odszk

Skojarzone z tym artykułem: prawnik, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Napisanie dobrego pozwu o odszkodowanie jest sprawą kluczową dla pozytywnego dla nas rozpatrzenia sprawy. Aby mieć pewność, ze pozew o odszkodowanie będzie skuteczny, należy pamiętać o wielu wymogach i szczegółach. Kluczową kwestią jest wiedza na temat tego, kogo możemy pozwać do wypłacenia odszkodowania. Wbrew powszechnej opinii, ustawodawca wprowadził tutaj pewne ograniczenia. Katalog podmiotów, od których można żądać odszkodowania, zawiera art. 415 kodeksu cywilnego. Zgodnie z nim, każdy kto ze swojej winy wyrządził szkodę drugiej osobie, jest zobowiązany do jej naprawienia. Co ważne, szkoda ta może być spowodowana także przez organ administracji publicznej, małoletniego, zwierzę, a nawet niebezpieczny produkt. Należy pamiętać o tym, że do odpowiedzialności za (...)

Dodany przez Natalia Damięcka, w dniu 27-01-2015

Od jakich osób i podmiotów można domagać się odszk

Prawo co dnia

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, biznes, prawnik, prawo, usługi

(...) ryczałtowa ustalane stosownie do prognozowanego nakładu pracy, według ustalonej gaży za realizację całości zlecenia i nie podlega korektom. Obsługa prawna prowadzona w zakresie stałej pomocy prawnej kierowana jest do klientów, jacy z uwagi na zakres prowadzonej działalności wymagają oferowania pomocy prawnej w sposób ciągły oraz we wszelkich obszarach swojej działalności. Adwokat proponuje w zakresie stałej pomocy prawnej:- opracowywanie (...)

Dodany przez Kamila Janik, w dniu 19-03-2014

Prawo co dnia

Usługi prawne dla firm

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria prawna, prawnik, prawo, radca prawny

(...) firmy jest kompleksowa windykacja należności na terenie Polski jak i poza jej granicami. Oprócz tego nasi radcy prawni mogą reprezentować Państwa firmę w postępowaniu sądowym, a także mogą sporządzić pisemne opinie prawne jak i wszelkie inne niezbędne dokumenty. Swoje usługi kierujemy nie tylko do przedsiębiorców, (...)

Dodany przez Kamila Janik, w dniu 22-02-2014

Usługi prawne dla firm

Porady prawne dla firm

Skojarzone z tym artykułem: prawnik, prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Pomoc prawną dla firm możemy ogólnie podzielić na dwie kategorie. Do pierwszej zaliczymy porady prawne, do drugiej natomiast usługi prawne. Porady prawne, zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej należą do najbardziej popularnej formy świadczenia pomocy prawnej przedsiębiorcom. Firmy często gubią się w gąszczu wszystkich regulacji prawnych, którym podlegają. Poproszony o pomoc (...)

Dodany przez Mariusz Woś, w dniu 06-02-2014

Porady prawne dla firm