Pomoc prawna w walce z nieuczciwym ubezpieczyciele

Skojarzone z tym artykułem: kodeks pracy, prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) odszkodowania, lub nawet jego brak, a ubezpieczający nie zgadza się z pobudkami, lub gdy widzi istotne niezgodności między przepisami a sytuacją, która go dotknęła, to ma prawo walczyć o swoje racje przed sądem. Dziś istnieje bardzo rozbudowana strefa wsparcia dla takich osób - pomoc prawna, która przyjrzy się każdej indywidualnej sytuacji i oceni szansę (...)

Dodany przez Mariusz Woś, w dniu 01-03-2018

Pomoc prawna w walce z nieuczciwym ubezpieczyciele

Firma w internecie reklama, doradztwo, windykacja

Skojarzone z tym artykułem: finanse, pieniądz, prawnik, przedsiębiorstwa, radca prawny, usługi prawnicze

(...) przedsiębiorstwa, które chcą w każdym aspekcie dbać o przedsiębiorców, w jak najszybszy możliwy sposób. Właśnie po to, otwierane są strony internetowe. Powstała branża oferująca usługi w zakresie windykacji należności, która ma za zadanie pomoc przy odzyskaniu pieniędzy (...)

Dodany przez Kamila Janik, w dniu 03-05-2017

Firma w internecie reklama, doradztwo, windykacja

Gdzie załatwić sprawy o podział majątku we Wrocław

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, notariusz, radca prawny

(...) Praktycznie w każdym mieście znaleźć możemy specjalistów od spraw prawnych. Istnieje wiele kancelarii prawnych, gdzie możemy załatwić zarówno prywatne jak i biznesowe problemy. Jeśli prowadzimy firmę, możemy z powodzeniem zlecić zewnętrznej kancelarii nasze prawne problemy. Rozwody to nie są łatwe sprawyJeśli chodzi o prywatne sprawy mogą to być rozwody, alimenty czy sprawy o podział majątku. Często radcy prawni decydują się na podział obowiązków w firmie. Wówczas radcy prawni przejmują sprawy prowadzone dla firm, a adwokat sprawy rodzinne (...)

Dodany przez Mariusz Woś, w dniu 12-12-2016

Gdzie załatwić sprawy o podział majątku we Wrocław

Porady prawne dla każdego - Bramorski

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, notariusz, prawnik, prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Oferuje kompleksowe doradztwo prawne. Działają oni oczywiście nie tylko na terenie Wrocławia, ale całej Polski. Dzięki tej firmie, możemy rozwiać nasze wszelkie wątpliwości w każdej materii prawnej. Działają w niej tylko doświadczeni adwokaci i doradcy prawni, co (...)

Dodany przez Natalia Damięcka, w dniu 14-06-2016

Porady prawne dla każdego - Bramorski

Prawnik - trudny i wymagający zawód.

Skojarzone z tym artykułem: prawnik, prawo, radca prawny

(...) Coraz częściej się zdarza, że trzeba korzystać z usług prawniczych. Minęły już te czasy, kiedy zapotrzebowanie na wszelkie usługi prawnicze ograniczało się do spraw rozwodowych czy też typowo karnych. Obecnie świadomość wagi pozytywów, jakie daje możliwość zwrócenia się o pomoc w różnych kwestiach spornych do prawnika jest zdecydowanie wyższa niż kiedyś. Widać, że także w tej dziedzinie Polacy starają się nawiązywać do wzorów z demokracji zachodnich, w których to z porad prawniczych korzysta się w zdecydowanie szerszym zakresie, nawet w sprawach quasi prawniczych związanych z życiem osobistym, rodzinnym czy majątkowym. Na pewno wiąże się to też z większą dostępnością dla przeciętnego obywatela do świadczeń oferowanych przez prawników czy adwokatów.Profesje prawnicze z cała pewnością nie należą do zbyt łatwych, a ścieżki zawodowe prawników można w jakimś sensie porównać do dróg w zawodzie lekarskim. W obu zawodach osiągnięcie (...)

Dodany przez Kamila Janik, w dniu 13-04-2015

Prawnik - trudny i wymagający zawód.

Jak znaleźć dobrą kancelarię adwokacką?

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, radca prawny, usługi prawnicze

(...) naprawdę bardzo wielu młodych mecenasów, którzy szybko zdobywają rzeszę klientów dzięki profesjonalnemu i życzliwemu podejściu do klienta oraz dzięki swojej ambicji i wiedzy. Trzeba też mieć na uwadze to, iż kancelaria adwokacka z wieloletnią tradycją zatrudnia adwokatów z różnym stażem. Dlatego warto zorientować się, kto tak naprawdę będzie desygnowany do danej sprawy, czy będzie to adwokat XXX czy też ktoś zupełnie inny.Kolejna istotna kwestia związana jest odpowiednim doborem kancelarii do konkretnej sprawy. Jeżeli jakaś kancelaria specjalizuje się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych, to raczej trudno przypuszczać, że sprawa indywidualnego klienta zostanie potraktowana priorytetowo. Należy również pamiętać, że adwokat tak jak lekarz, ma swoje specjalizacje. Niemożliwe, aby jedna osoba była biegła w każdej gałęzi prawa. Specjalista od prawa karnego (...)

Dodany przez Natalia Damięcka, w dniu 10-04-2015

Jak znaleźć dobrą kancelarię adwokacką?

Od jakich osób i podmiotów można domagać się odszk

Skojarzone z tym artykułem: prawnik, radca prawny, usługi prawnicze

(...) szkodę nie można pociągnąć, m.in.:- małoletniego do 13 roku życia,- osobę która z jakiegoś powodu ma wyłączoną możliwość swobodnego i świadomego podejmowania decyzji i wyrażenia swej woli, - kto działa w ramach obrony koniecznej, - człowiek, który  uszkodził cudzą rzecz lub zranił albo zabił cudze zwierzę, lecz zrobił to w celu odwrócenia od innych lub siebie niebezpieczeństwa, jeżeli zagrożenie to pochodziło w sposób bezpośredni od tej rzeczy lub zwierzęcia. Warunkiem koniecznym jest tutaj, aby człowiek ten nie wywołał samodzielnie tego niebezpieczeństwa, a nie może mu zapobiec w inny sposób. Ponadto dobro ratowane musi być w sposób oczywisty ważniejsze od dobra, które zostało naruszone. Należy mieć też na uwadze, że sprawca szkody ponosi odpowiedzialność (...)

Dodany przez Natalia Damięcka, w dniu 27-01-2015

Od jakich osób i podmiotów można domagać się odszk

Usługi prawne dla firm

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria prawna, prawnik, prawo, radca prawny

(...) Dziś korzystanie z usług radcy prawnego staje się sprawą powszechną. Z tego względu wiele prawników rozszerzyło swoją ofertę o usługi prawne dla firm. Radca prawny naszej firmy kompleksowo zajmie się obsługą obrotu gospodarczego, zakładaniem i przekształceniem przedsiębiorstw, prawem pracy. Dodatkową zaletą naszej (...)

Dodany przez Kamila Janik, w dniu 22-02-2014

Usługi prawne dla firm

Porady prawne dla firm

Skojarzone z tym artykułem: prawnik, prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) windykację należności i długów, czy rejestrowanie oddziałów firm zagranicznych w Polsce. Ze względu na mnogość przepisów i problemów prawnych, z jakimi muszą zmagać się przedsiębiorcy, bardzo popularną instytucją staje się prawnik w firmie. Zatrudnienie takiego specjalisty jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie interpretacja przepisów regulujących (...)

Dodany przez Mariusz Woś, w dniu 06-02-2014

Porady prawne dla firm