Kategorie

Najnowsze


Dodany przez Kamila Janik, w dniu 22-02-2014

Usługi prawne dla firm
Dziś korzystanie z usług radcy prawnego staje się sprawą powszechną.

Z tego względu wiele prawników rozszerzyło swoją ofertę o usługi prawne dla firm. Radca prawny naszej firmy kompleksowo zajmie się obsługą obrotu gospodarczego, zakładaniem i przekształceniem przedsiębiorstw, prawem pracy.

Dodatkową zaletą naszej firmy jest kompleksowa windykacja należności na terenie Polski jak i poza jej granicami. Oprócz tego nasi radcy prawni mogą reprezentować Państwa firmę w postępowaniu sądowym, a także mogą sporządzić pisemne opinie prawne jak i wszelkie inne niezbędne dokumenty.

Swoje usługi kierujemy nie tylko do przedsiębiorców, którzy działają na polskim rynku, ale także do spółek prawa handlowego, stowarzyszeń czy fundacji. Chcielibyśmy też w tym miejscu zaznaczyć, że specjalizujemy się także w doradztwie prawnym. Prawnik w firmie rozwiąże kompleksowo problemy prawne z dłużnikami, konkurentami, kontrahentami jak również pracownikami. Do tych celów firmowy prawnik przygotuje niezbędne dokumenty, poinformuje na piśmie osobę, która jest winna coś Państwa firmie.

Jeśli poszukujesz rzetelnej i sprawdzonej firmy, która świadczy usługi prawne dobrze trafiłeś. Jeśli borykasz się z którymkolwiek z problemów, które zostały wymienione powyżej koniecznie skontaktuj się z nami.

Kancelaria Radców Prawnych
50-148 Wrocław, ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
Polska,
Telefon: 71 725 39 30, 608 554 632 Fax: 71 715 64 67

Zdjęcia naszego reportera


prawo
radca prawny
prawnik
kancelaria prawna